Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Вісник Вищого адміністративного суду України - офіційне науково-практичне видання

 

 
«Вісник Вищого адміністративного суду України» видається з  квітня 2007 року. Часопис виходить чотири рази на рік.
 
На сторінках журналу  «Вісник Вищого адміністративного суду України» висвітлюються актуальні питання адміністративного судочинства та судової реформи в Україні. На шпальтах видання також міститься огляд законодавства у сфері адміністративної юстиції, практики його застосування адміністративними судами, інформація щодо міжнародної співпраці Вищого адміністративного суду України та інші матеріали стосовно наукової та методичної діяльності ВАСУ.
 
В розділах вісника ВАСУ, зокрема, ґрунтовно досліджуються основні теми встановлення та функціонування української судової системи та адміністративної юстиції, а саме: питання щодо місця судової гілки влади в державі; питання щодо розбудови адміністративної юстиції, її розмежування з іншими видами судочинства та особливості застосування процесуальних норм в процесі адміністративного судочинства в Україні; проблеми щодо виконання рішень суду суб’єктами владних повноважень; роль адміністративної юстиції у протидії корупції; питання щодо адміністративної правосуб’єктності юридичних осіб; проблеми пов’язані з охороною права на об’єкти інтелектуальної власності;  питання щодо підготовки  професійних суддів.
 
 Крім цього,  велика увага на шпальтах «Вісника ВАСУ» приділяється аналізу основних засад побудови, розвитку та функціонування судових систем інших демократичних країн світу, зокрема держав Європейського Союзу.
 
Журнал «Вісник Вищого адміністративного суду України» включено до переліку наукових фахових видань Вищої атестаційної комісії України, у яких друкуються наукові статті, дослідження за темами дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата юридичних наук.
 
З 2009 року двічі на рік до журналу «Вісник ВАСУ» видаватиметься додаток - бюлетень "Судова практика Вищого адміністративного суду України".
 
Передплату офіційного науково-практичного видання «Вісник ВАСУ» можна здійснити у будь-якому почтовому відділенні «Укрпошта» (передплатний індекс – 94964). 

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру