Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Адміністративне судочинство України: теорія і практика

Монографія становить певний синтез ідей і думок, які спрямовують розвиток адміністративного судочинства в державі до загальновизнаних європейських стандартів правосуддя, що у свою чергу є одним із основних напрямів здійснення в Україні конституційної та судово-правової реформ.

У монографії аналізуються генезис, сучасний стан та шляхи подальшого розвитку адміністративного судочинства  в Україні. Результати дослідження сприяють забезпеченню одноманітного застосування права судами у сфері публічно-правових відносин, утвердженню верховенства права й відправленню справедливого правосуддя під час захисту конституційних прав, свобод та інтересів людини і громадянина.

Становлення та подальший розвиток адміністративного судочинства в Україні відкриває науковцям та практикам нові перспективи розширеного та глибокого вивчення й аналізу внутрішніх та зовнішніх чинників цього правового інституту.

Видання виходить за загальною редакцією О.М. Нечитайла, Голови Вищого адміністративного суду України, кандидата юридичних наук.

Підготовку монографії здійснено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки уряду Канади.

Рекомендовано суддям, прокурорам, адвокатам, науковцям, викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться питаннями адміністративного судочинства.

 

Адміністративне судочинство в Україні: теорія та практика: монографія / кол. авт.; за заг. Ред.. О. М. Нечитайла. – К.: ВАІТЕ. 2015. – 288 с. 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру