Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

Науково-практичний юридичний журнал «Адміністративне судочинство. Судова практика в адміністративних справах»

Журнал «Адміністративне судочинство. Судова практика в адміністративних справах» - науково-практичний юридичний журнал.  Заснований у лютому 2006 року. Перший номер оновленого видання вийшло з друку у квітні 2011 року.

Засновниками часопису є Вищий адміністративний суд України та провідне юридичне видавництво «Видавничий дім «Ін Юре».

На сторінках видання висвітлюються проблеми адміністративного правосуддя шляхом комплексного теоретичного дослідження проблемних питань судової практики в адміністративних справах, з урахуванням сучасних тенденцій правового розвитку українського судочинства, напрацювань учених-теоретиків та з огляду на європейський досвід.

Беручи до уваги, що одним із важливих факторів правозастосування є обговорення нагальних проблем та здійснення їх аналізу в науково-аналітичних статтях, видання пропонує увазі його читачів обговорення полемічних питань та окремих правових позицій, що викликають неоднозначну реакцію та протилежні міркування.

Журнал наповнений матеріалами судової практики, судовими рішеннями Вищого адміністративного суду України, Конституційного Суду України, Верховного Суду України, Європейського суду з прав людини, роз’ясненнями Пленуму та зборів Вищого адміністративного суду України, інформаційними листами, коментарями і реферативними оглядами адміністративного законодавства, іншими матеріалами.
Журнал виходитиме щокварталу.

Передплату можна здійснити у будь-якому почтовому відділенні «Укрпошта» – передплатний індекс за каталогом УДППЗ «Укрпошта» – 94963, а також замовити видання можна за телефоном 0(44)2882032 або електронною поштою peredplata@inyure.kiev.ua (веб-сторінка: http//shop.inyure.kiev.ua).


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру