Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Довідка щодо вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України від 22 березня 2012 року № 4572-VI «Про громадські об’єднання»

На виконання плану роботи Вищого адміністративного суду України (далі – ВАСУ) на перше півріччя 2015 року здійснено вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України від 22 березня 2012 року № 4572-VI «Про громадські об’єднання» (далі – Закон про громадські об’єднання).

Закон України про громадські об’єднання, який введено в дію з 01 січня 2013 року, передбачає нові підходи до правових та організаційних засад реалізації права на свободу об’єднання, порядку утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань. Норми вказаного Закону повинні забезпечувати належні гарантії його дії і не повинні перешкоджати реалізації конституційних прав громадян України на свободу об’єднання у громадські організації (ч. 1 ст. 36 Конституції України). Зазначене є можливим як завдяки досконалості норм Закону про громадські об’єднання, так і завдяки формуванню єдиної судової практики застосування положень Закону.   

 

Метою дослідження є обґрунтувати пропозиції щодо удосконалення застосування адміністративними судами положень Закону про громадські об’єднання при вирішенні спорів.

Додаток: Довідка щодо вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України від 22 березня 2012 року № 4572-VI «Про громадські об’єднання» (на 37 стор.)


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру