Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Рішення Ради суддів адміністративних судів «Про Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз’яснення щодо його застосування» від 31.10.2013 №114

 

 
 РАДА СУДДІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ УКРАЇНИ 
 
 
РІШЕННЯ
 
31 жовтня 2013 року                 м. Київ                                     114
 
 
Про Класифікатор категорій
адміністративних справ та
Методичні роз’яснення
щодо його застосування

 

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів адміністративних судів України Арсірія Р.О. про Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз’яснення щодо його застосування (виконання рішень Ради суддів адміністративних судів України від 26.04.2013 №53 та від 03.10.2013 № 96), з метою удосконалення організації роботи адміністративних судів, Рада суддів адміністративних судів України
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Інформацію члена Ради суддів адміністративних судів України   Арсірія Р.О. взяти до відома.
 
 
3. Голові Ради суддів адміністративних судів України Кобилянському М.Г.  утворити постійну робочу групу з питань удосконалення Класифікатора категорій адміністративних справ та Методичних роз’яснень щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ.
 
4. Доручити головам адміністративних судів:
4.1. Упродовж листопада–грудня 2013 року організувати вивчення Класифікатора категорій адміністративних справ та Методичних роз’яснень щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ суддями і працівниками апаратів відповідних судів.
4.2. З метою забезпечення достовірності показників статистичної звітності за перше півріччя 2014 року в документах первинного обліку справ, не розглянутих станом на 1 січня 2014 року, зазначати категорію справ відповідно до цього Класифікатора.
 
5. Рекомендувати Голові Державної судової адміністрації України Кирилюку Р.І. привести форми статистичної звітності про розгляд апеляційними та місцевими адміністративними судами судових справ і матеріалів та пошукову систему Єдиного державного реєстру судових рішень у відповідність до затвердженого Класифікатора категорій адміністративних справ.
 
6. Визнати такими, що втратили чинність, з моменту введення в дію Класифікатора категорій адміністративних справ та Методичних роз’яснень у новій редакції, Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз’яснення щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ, затверджені рішенням Ради суддів адміністративних судів України від 26.11.2010 № 93 (із доповненнями, внесеними рішенням Ради суддів адміністративних судів України від 20.05.2011 № 56).
 
7. Копію цього рішення, Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз’яснення щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ направити до адміністративних судів, Ради суддів України та Державної судової адміністрації України.
 
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Ради суддів адміністративних судів України Кобилянського М.Г.
 
 
Голова                                                                  М.Г. Кобилянський

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру