Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Рішення Ради суддів адміністративних судів України «Про виконання рішення Ради суддів України» від 9.09.2014 № 49

 РАДА СУДДІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ УКРАЇНИ 
 
РІШЕННЯ
 
9 вересня 2014 року           м. Київ                         № 49
 
 
Про виконання рішення
Ради суддів України
 
 

Заслухавши та обговоривши інформації Голови Ради суддів адміністративних судів України Кобилянського М.Г. та Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. про виконання Радою суддів адміністративних судів України рішення Ради суддів України від 25.04.2014 №18 щодо правового та соціального захисту суддів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та членів їх сімей та розглянувши звернення судді Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Кушнової Альони Олександрівни з приводу ситуації яка склалася з її переведенням до іншого суду, керуючись частинами шостою та восьмою статті 122 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Рада суддів адміністративних судів України

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформації Голови Ради суддів адміністративних судів України Кобилянського М.Г. та Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В.  взяти до відома.

 

2. З метою соціального захисту суддів, зобов’язати Голову Київського окружного адміністративного суду Басая О.В. і Голову Окружного адміністративного суду міста Києва Вовка П.В. видати накази про тимчасове прикріплення, до прийняття рішення про переведення у встановленому законом порядку, до штату цих судів суддів Дудіна Сергія Олександровича, Кушнову Альону Олександрівну та Балась Тетяну Павлівну відповідно, та провести, з урахуванням заборгованості за період з проведення останнього нарахування суддівської винагороди до дня прийняття наказу про тимчасове прикріплення, виплату цим суддям суддівської винагороди, яку здійснювати до переведення суддів у визначеному законом порядку. 

 

3. Державній судовій адміністрації України збільшити фонд заробітної плати відповідних судів для забезпечення можливості оплати праці зазначеним суддям, з урахуванням заборгованості за період з проведення останнього нарахування суддівської винагороди до дня прийняття наказу про тимчасове прикріплення, і подальшої виплати суддівської винагороди до переведення суддів у визначеному законом порядку. 

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Ради суддів адміністративних судів України Кобилянського М.Г.

 

 

Голова Ради суддів                            М.Г. Кобилянський

 

 

 

Додаток: Звернення до Голови Верховної Ради України Турчинова О.В. 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру