Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Громадянам, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

 

Повідомляємо громадянам та представникам юридичних осіб, які проживають на території Автономної Республіки Крим про те, що Вищий адміністративний суд України тимчасово призупинив пересилання листів, опрацьованих відповідно до законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», до АР Крим та міста Севастополь.

Відповідне рішення прийнято керівництвом суду у зв’язку із листом УДППЗ «Укрпошта» від 04.04.2014 № 33-20-603, у якому повідомлено про тимчасове призупинення приймання до пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, відповідно до якого ВАСУ тимчасово призупинив пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Разом з тим, з метою належної організації роботи Вищого адміністративного суду України та дотримання норм законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» пропонуємо авторам звернень чи запитів з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь окрім зворотної поштової адреси додатково вказувати, у разі її наявності, адресу електронної пошти, для можливості надіслання листів адресатам.

Нагадаємо, що інформаційні звернення та запити можна також подати до Вищого адміністративного суду України в електронному вигляді на адресу: vasu@vasu.gov.ua. Відповідно до Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, електронне звернення повинно містити електронний цифровий підпис.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру