Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Відбулася національна презентація документа Венеційської комісії «Rule of Law cheklist» (Мірило правовладдя)

В.о. Голови Вищого адміністративного суду України Михайло Смокович та начальник Відділу міжнародно-правового співробітництва ВАСУ Світлана Пилипець взяли участь у національній презентації документа Європейської комісії за демократію через право (Венеційська Комісія) «Rule of Law Checklist» («Мірило правовладдя»), яка відбулася 26 червня у Києві. Захід був організований Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Радою з питань судової реформи та Офісом Ради Європи в Україні.

Участь у заході також взяли Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, в.о. Голови Конституційного Суду України Віктор Кривенко, заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов,  Посол США в Україні Марі Л. Йованович, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, Президент Європейської комісії за демократію через право (Венеційська Комісія) Джанні Букіккіо, д.ю.н., член Венеційської Комісії від України, національний експерт Програми USAID «Нове правосуддя» Сергій Головатий, а також інші представники судової влади, міжнародних організацій, що працюють в Україні, науковці, експерти та журналісти.

Під час заходу його учасникам був презентований документ «Rule of Law cheklist» (Мірило правовладдя), розроблений і затверджений Венеційською Комісією на 106 пленарній сесії 11–12 березня 2016 року, а також його переклад українською мовою, який був зроблений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) членом Венеційської Комісії від України Сергієм Головатим. Цей документ є інструментом оцінки дотримання принципу верховенства права в державах-членах Ради Європи через аналіз їх конституційної та нормативно-правової бази, а також судової практики. 

 

 

Додаток: «Rule of Law Checklist» («Мірило правовладдя»)


 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру