Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

Представники судових інституцій обговорили шляхи розбудови ефективної системи взаємодії судів зі ЗМІ та громадськістю

 

28 квітня 2016 року в рамках проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» відбулися засідання координаційної групи проекту та зустріч керівників відділів по роботі зі ЗМІ органів судової влади, представлених у складі координаційної групи зазначеного проекту.

Участь у заходах узяли представники Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації України, Адміністрації Президента України, Міністерства юстиції України, секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Центру політико-правових реформ і Центру суддівських студій.

Від Вищого адміністративного суду України участь у зустрічі взяли суддя ВАСУ, член Ради суддів України Тетяна Чумаченко, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та головний спеціаліст відділу інформаційно-комунікаційної діяльності Галина Гаєвська.

У ході засідання координаційної групи її учасники обговорили організаційні аспекти заходів, проведення яких планується в рамках зазначеного проекту.

Керівники відділів по роботі зі ЗМІ вищезгаданих органів мали змогу обмінятися досвідом взаємодії з представниками мас-медіа та обговорити комунікаційні аспекти діяльності органів судової влади.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що створення ефективної системи взаємодії органів судової влади із засобами масової інформації та громадськістю є одним із пріоритетних напрямів демократизації сучасної України. Також це, на їх думку, сприятиме посиленню довіри до судової влади та поліпшенню її іміджу.

 

  


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру