Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Управління ООН з наркотиків та злочинності започатковує в Україні новий проект у сфері профілактики та протидії торгівлі людьми і незаконній міграції

16 березня начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у робочій зустрічі в рамках спільної ініціативи Європейського Союзу та Управління ООН з наркотиків та злочинності щодо профілактики та протидії торгівлі людьми і незаконній міграції «GLO.ACT». У зустрічі також взяли участь представники Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби Безпеки України та Міжнародної організації з міграції, вів зустріч координатор програм Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні Ростислав Гаврилов.

Глобальна програма протидії та боротьби з торгівлею людьми та незаконним ввезенням мігрантів (GLO.ACT) — це чотирирічна (2015–2019 рр.) ініціатива, яка здійснюється у партнерстві з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Впровадження ініціативи розпочалось у березні – травні 2016 року з візитів до України оціночної місії УНЗ ООН, метою якої було визначення потреб та прогалин  у сфері протидії торгівлі та незаконному ввезенню мігрантів за допомогою зустрічей з представниками центральних органів влади, правоохоронних органів, міжнародних та громадських організацій, а також з використанням інформації з відкритих джерел.

План реалізації ініціативи в Україні було вирішено розділити на два компоненти: торгівля людьми та незаконне ввезення мігрантів. За результатами попередніх консультацій із зацікавленими сторонами та органами влади було погоджено план заходів на 2017 рік з імплементації глобальної ініціативи GLO.ACT в Україні. В рамках другого компоненту цим планом передбачено, зокрема, впровадження заходів, направлених на посилення політики та механізмів оперативного реагування щодо незаконного ввезення мігрантів. За результатами зустрічі було вирішено організувати робочу групу, до складу якої залучити відповідних представників органів державної влади та правоохоронних органів, з метою врахування всіх релевантних механізмів координації.  


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру