Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Відбувся семінар з питань міжвідомчої координації на кордоні

25–26 травня 2016 року в м. Одеса відбувся семінар з питань міжвідомчої координації на кордоні, який був організований Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Державною фіскальною службою України за підтримки Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP).

У семінарі взяли участь заступник начальника управління, начальник відділу нетарифного регулювання Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України Юрій Климюк, директор департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Денис Гутенко, старший радник Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) Ннамді Езера.

Також у заході узяли участь суддя Вищого адміністративного суду України Олена Калашнікова та суддя Одеського апеляційного адміныстративного суду Олександр Яковлєв.

Крім того, у обговоренні питань щодо міжвідомчої координації на кордоні узяли участь представники Державної фіскальної служби України, Державної служби інтелектуальної власності України, Одеської митниці, служби контролю безпечності харчових продуктів, Міністерства сільського господарства США, митно-прикордонної служби США.

Учасниками семінару були обговорені такі питання: міжвідомча комунікація, координація та співпраця з питань перевірок і протидії порушенням на кордоні; міжнародний передовий досвід міжвідомчої координації на кордоні; нагляд за ринком та контроль сільськогосподарських і непродовольчих товарів; практичні приклади проблем міжвідомчої і державно-приватної координації та співпраці; міжнародний передовий досвід впровадження систем єдиного вікна; система єдиного вікна з точки зору приватного сектора; сучасний стан і перспективи розвитку впровадження в Україні системи єдиного вікна як державно-приватного партнерства.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру