Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У Києві відбувся Форум, присвячений захисту прав людини у сфері міграції та притулку

16 березня 2016 року в рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції» відбувся Національний форум «Права людини у сфері міграції та притулку в Україні: захистимо разом». До участі були запрошені представники державних органів, громадських організацій, національні та іноземні експерти. 

Від Вищого адміністративного суду у заході взяли участь суддя Валентина Ємельянова, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва  Світлана Пилипець, а також суддя Київського апеляційного адміністративного суду Олена Ганечко та суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Наталія Шевченко.

Під час заходу учасниками в рамках чотирьох тематичних груп обговорювались такі питання: Законодавчі новели та шляхи врегулювання проблеми безгромадянства в Україні; Альтернативи міграційному ув’язненню, мМіжнародні стандарти та практика; Захист дітей біженців в контексті міжнародних зобов’язань України. Виконання Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах; Умови прийняття. Першочергові кроки України назустріч забезпеченню прав біженців та шукачів притулку в контексті Плану дій до Національної стратегії з прав людини.

 

До відома: 

Проект «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції» здійснюється Всеукраїнською Благодійною Фундацією «Право на Захист» спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини за фінансування Європейського Союзу. Проект був запроваджений з метою об'єднання зусиль громадського сектору з міжнародними організаціями для обміну досвідом та підтримки держави на шляху реформування міграційної системи у відповідності до європейських та міжнародних стандартів.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру