Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Під час міжнародної конференції експерти розповіли про досвід іноземних країн щодо висвітлення виборів у медіа

5 квітня 2016 року в Києві відбулася  Міжнародна конференція «Медіа та вибори в Україні: виклики та можливі рішення», яка була організована Радою Європи (проект «Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення в Україні», проект «Реформа виборчої практики в Україні» та проект «Сприяння українській владі у реформуванні виборчого законодавства та у проведенні конституційної реформи») спільно з  Верховною Радою України, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та Центральною виборчою комісією.  

Учасниками заходу стали міжнародні експерти, представники законодавчої гілки влади, національного та іноземних медіа регуляторів, Центральної виборчої комісії, судової і виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування та профільних громадських організацій.     

Від Вищого адміністративного суду України у заході узяли участь заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович, головний спеціаліст Відділу міжнародно-правового співробітництва суду Володимир Бондарчук, головний спеціаліст Відділу інформаційно-комунікаційної діяльності Тетяна Мальченко та помічник заступника Голови ВАСУ Олена Бєлова.

Під час конференції учасники обговорили проблеми, пов‘язані з неупередженим та об’єктивним висвітленням виборчого процесу засобами масової інформації, а також законодавчі ініціативи як можливі шляхи для їх вирішення. Також міжнародні експерти розповіли про досвід іноземних країн щодо висвітлення виборів у медіа.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру