Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Суддя ВАСУ взяла участь у роботі міжнародного Форуму з питань конкуренції

Питання конкурентної політики в Україні обговорили під час V Форуму України з питань конкуренції, організованого Антимонопольним комітетом України та Фондом розвитку конкуренції за підтримки Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» та USAID. Захід відбувся  у Києві 17-18 березня 2016 року. 

Учасниками заходу стали представники органів державної влади та конкурентних відомств, міжнародних організацій, бізнесу та експертних організацій України, ЄС , США та інших країн. Вищий адміністративний суд представила суддя ВАСУ Тетяна Розваляєва.   

Форум проведено з метою обміну міжнародним досвідом у сфері конкуренції та напрацювання пропозицій щодо вдосконалення української конкуренційної політики.

Програма складалась з восьми тематичних сесій, на яких обговорювали такі питання: конкурентна політика в Україні та на міжнародному рівні; ефективне конкуренційне відомство – інституційний дизайн, компетенція та правозастосування; вплив реформування конкуренційного законодавства та вплив політики на ринки і споживачів; питання прогресу до запровадження регулювання державної допомоги; проблеми економічного аналізу у конкуренційному правозастосуванні; приведення правозастосовної практики АМКУ до відповідності  кращому світовому досвіду, а також реформування українського енергетичного сектору щодо впровадження європейських стандартів.

 

Джерело: http://ua-competition.com/uk.html


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру