Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Відбулося засідання робочої групи із розробки навчального курсу щодо права власності

 

5 – 7 травня у м. Кам’янець-Подільський відбулося засідання робочої групи із розробки навчального курсу щодо права власності в аспекті застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини для суддів загальної та адміністративної юрисдикції. Захід організовано в рамках проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”, який впроваджується  Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України та Національною школою суддів України.

До складу робочої групи увійшли судді загальних, адміністративних та господарських судів. Зокрема, за напрямком адміністративна юрисдикція працювали судді Вищого адміністративного суду України Тетяна Стрелець та Валентина Юрченко, суддя Верховного Суду України Олександр Прокопенко, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого адміністративного суду України Світлана Пилипець, суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Сергій Уханенко, суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Віталій Брагар та суддя Львівського окружного адміністративного суду Роксолана Качур. 

 

У засідання робочої групи також взяли участь національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька, національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олена Лунгол, експерти проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”  Назар Кульчицький та Тетяна Фулей.

У ході засідання учасники обговорили проблемні ситуації, які найчастіше виникають у суддівській практиці у спорах, пов’язаних з захистом права власності, методики досягнення навчальних цілей та набуття навичок, сформували перелік суддівських навичок, якими повинні оволодіти судді наприкінці курсу, розробили практичних вправи та завдання до них, а також нотатки для викладачів курсу.

Крім того, учасники обговорили структуру роздаткових матеріалів та посібника для майбутніх слухачів курсу.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру