Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У Києві відбулося експертне обговорення на тему "Адміністративне судочинство: реформування в Україні та досвід Польщі"

Суддя, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович взяв участь у експертному обговоренні на тему "Адміністративне судочинство: реформування в Україні та досвід Польщі". Захід відбувся 29 червня 2017 року і був організований Центром польських правових наук. До участі у заході організаторами було також запрошено завідувача Відділу представництва інтересів Президента України в судах Адміністрації Президента України Віктора Короленко, голову наукової ради Інституту адміністративно-правових наук Варшавського університету, партнера юридичної фірми Wierzbowski and Partners проф.Марека Вєжбовські,  суддю адміністративного воєводського суду у м. Варшава, професора кафедри адміністративного права і процесу Факультету права та адміністрації Варшавського університету Пьотра Пшибиша,  доктора права, адвоката, керівника Відділу адміністративної та адміністративно-судової процедури Dentons Варшава Міхала Яблонські, заступника голови правління Центру політико-правових реформ Романа Куйбіду.

У межах заходу відбулося обговорення майбутніх змін до Кодексу адміністративного судочинства України, пов’язаних із проведенням судової реформи.  

Примітка: Центр польських правових наук створено з метою популяризації досягнень польських правових наук та польського законодавства за кордоном. Центр є проектом Факультету права та адміністрації Варшавського університету, що фінансується Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща у рамках програми DIALOG. 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру