Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники Вищого адміністративного суду України взяли участь в експертних консультаціях з експертами Ради Європи

         Начальник Відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та головний консультант Відділу узагальнення судової практики Анастасія Іваненко  взяли участь в експертних консультаціях, присвячених питанню механізму виконання в Україні рішень Європейського суду з прав людини, які відбулися 25 вересня у Києві. Захід був організований проектом Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” спільно з Міністерством юстиції України.

Участь у зустрічі також взяли представники Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Міністерства юстиції України та Офісу Ради Європи в Україні. У якості експертів Ради Європи під час заходу виступили професор Кіпрського університету, член Європейського комітету з питань запобігання катуванню Костакіс Параскева, Урядовий уповноважений Норвегії у справах Європейського суду з прав людини Маріус Емберленд, начальник відділу Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Ради Європи Павло Пушкар.

          Метою заходу було обговорення з органами державної влади України існуючих механізмів забезпечення виконання рішень Європейського суду з прав людини. За результатами візиту експерти запропонують рекомендації щодо вдосконалення українського законодавства та практики з вказаного питання відповідно до стандартів та рекомендацій Ради Європи.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру