Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Судді разом з експертами розробляють навчальні програми із застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини

 

9 – 11 грудня у с. Мигове (Чернівецька обл.) відбулося друге засідання робочої групи щодо розробки навчальних одноденних програм із застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини для суддів адміністративних судів першого року призначення. Захід організовано в рамках проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”, який впроваджується  Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України та Національною школою суддів України.
До складу робочої групи увійшли суддя Вищого адміністративного суду України Тетяна Стрелець, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого адміністративного суду України Світлана Пилипець, суддяДніпропетровського апеляційного адміністративного суду Сергій Уханенко, заступник голови Миколаївського окружного адміністративного суду Віталій Брагар, заступник голови Полтавського окружного адміністративного суду Людмила Єресько, суддя Харківського окружного адміністративного суду Людмила Волкова, заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва тасуддя Львівського окружного адміністративного суду Роксолана Качур. 
 
 
У засідання робочої групи також взяли участь проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок, національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька, національні спеціалісти проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олена Лунгол та  Надія Скрипка, а також експерти проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” Назар Кульчицький та Тетяна Фулей.
 
Метою проведення засідання було обговорення і коригування навчальних програм та матеріалів, напрацювання нотаток для викладачів, обговорення змісту та структури роздаткових матеріалів для майбутніх слухачів курсу та підготовки для цього курсу викладачів Національної школи суддів України.
 
Перше засідання робочої групи відбулося 3 – 5 вересня цього року у Івано-Франківській області. Протягом засідання було напрацьовано програму одноденного курсу, а також обговорено структуру та зміст роздаткових матеріалів.

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру