Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники ВАСУ взяли участь у круглому столі «Виконання рішення ЄСПЛ у справі «Олекcандр Волков проти України»

25 березня у Києві відбувся круглий стіл «Виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі «Олекcандр Волков проти України», організований проектом Ради Європи «Підтримка реформи системи суддівської відповідальності в Україні».
 
Участь у заході взяли представники Верховного Суду України, Міністерства юстиції України (Секретаріат Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини), Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, Ради Європи, Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини, а також представники неурядових організацій та міжнародних проектів. Від Вищого адміністративного суду України участь у круглому столі взяли секретар другої судової палати, член Вищої ради юстиції Олексій Муравйов, суддя Володимир Кочан та заступник начальника Відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук.
 
Під час круглого столу міжнародні експерти представили рішення та резолюції Комітету міністрів Ради Європи щодо виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі «Олекcандр Волков проти України». Учасники зібрання обговорили  механізми Ради Європи стосовно нагляду за виконанням рішень Європейського суду з прав людини державами-учасницями Ради Європи, українські процедури виконання таких рішень, а також стан виконання рішень Європейського суду з прав людини у справі «Олександр Волков проти України» та у групі справ «Салов проти України». Також присутні обмінялися думками стосовно внесення відповідних змін до законодавства України.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру