Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Відбулося чергове засідання робочої групи з розробки навчальних курсів із застосування Конвенції про захист прав людини і практики ЄСПЛ

16 – 18 березня у Київській обл. відбулося засідання робочої групи з розробки навчальних курсів щодо застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в рамках стандартизованої двотижневої програми підготовки суддів адміністративної юрисдикції. Захід організовано в рамках проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”, який впроваджується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України та Національною школою суддів України.
 
До складу робочої групи увійшли судді Вищого адміністративного суду України Олександр Ситников та Тетяна Стрелець, суддя Верховного Суду України Олександр Прокопенко, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого адміністративного суду України Світлана Пилипець, заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва тасуддя Харківського окружного адміністративного суду Людмила Волкова. 
 
У засіданні робочої групи також взяли участь національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олена Лунгол, а також експерти проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” Назар Кульчицький та Тетяна Фулей.
 
Метою проведення засідання було обговорення та доопрацювання навчальної програми та матеріалів одноденного курсу щодо застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в рамках стандартизованої двотижневої програми підготовки суддів, призначених на посаду судді вперше для суддів адміністративної юрисдикції.
 
У ході засідання учасники проаналізували програму одноденного курсу, сформовану під час попередніх зустрічей робочої групи, переглянули і доопрацювали роздаткові матеріали для учасників та викладачів, доопрацювали формулювання завдань для учасників (для роботи в малих групах), сформували розширену програму (для викладачів), а також виробили програму дій та розподілили обов’язки щодо підготовки тренінгу для викладачів (тренерів).

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру