Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Судді адміністративних судів беруть участь у заходах українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку»

В рамках українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку» 10-11 березня у Львові для суддів місцевих та адміністративних судів Волинської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей за участі канадських експертів – суддів Тадеуша Зажечни та Дональда Брика, а також адвокатів Тоні Маркса та Алана Макінтайра відбувся навчальний семінар із застосування процедури досудового врегулювання спорів за допомогою професійного судді. На відкритті заходу 10 березня 2015 року був також присутній Посол Канади в Україні Роман Ващук.
 
Від адміністративних судів участь у заході взяли голова Івано-Франківського окружного адміністративного суду Оксана Лучко та заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва, які ознайомили присутніх з особливостями застосування процедури досудового врегулювання спорів в адміністративних судах. Нагадаємо, що ці два адміністративні суди разом із Івано-Франківським міським судом та Малиновським районним судом м. Одеси виступають пілотними судами щодо застосування процедури досудового врегулювання спорів за допомогою професійного судді.
 
12 та 13 березня відбувся аналогічний семінар для адвокатів західних областей України. У його роботі взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. На семінарі обговорили зміни до процесуального законодавства у цій сфері.
 
Довідково: Проект працює в Україні з квітня 2012 року. Метою проекту є надання підтримки Вищій кваліфікаційній комісії суддів України і Національній школі суддів України в удосконаленні суддівської освіти. Проект впроваджується Національним суддівським інститутом Канади і Офісом федерального уповноваженого з питань федеральних судів Канади. Проект фінансується Урядом Канади.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру