Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Судді Вищого адміністративного суду України взяли участь у роботі Щорічної наради ОБСЄ з огляду зобов’язань у галузі «людського виміру»

24 – 25 вересня судді Вищого адміністративного суду України Людмила Бившева та Валентина Юрченко у складі української делегації узяли участь у роботі Щорічної наради Організації з безпеки і співробітництва в Європі з огляду зобов’язань у галузі «людського виміру», яка проходила у м. Варшава (Республіка Польща) з 21 вересня по 2 жовтня ц.р.

Участь у Нараді також узяли делегації урядів всіх держав-учасниць ОБСЄ, представники громадянського суспільства, інститутів ОБСЄ, міжнародних та неурядових організацій. 

Згадана нарада ОБСЄ є найбільшою щорічною конференцією в Європі з питань прав людини та демократії, що організовується Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ). Ця конференція слугує платформою для держав-учасниць ОБСЄ, партнерів зі співробітництва, громадянського суспільства, міжнародних організацій та структур ОБСЕ для підведення підсумків виконання зобов'язань у галузі «людського виміру», обговорення труднощів та передової практики, а також представлення рекомендацій для подальшого прогресу. Делегації держав-учасниць ОБСЄ, представники міжнародних та неурядових організацій обмінюються думками з питань виконання ними зобов'язань у галузі зміцнення демократії, верховенства права та дотримання прав людини.

Судді ВАСУ взяли участь у 6 – 9 робочих засіданнях Наради, які були присвячені незалежності судової гілки влади, демократичним інститутам (демократичні вибори; демократичний розвиток на національному, регіональному та місцевому рівнях; демократичний процес законотворчої діяльності; громадянство та політичні права), верховенству права (питання заборони смертної кари; захист прав людини та боротьба з тероризмом, попередження тортур та ін.).

У ході зазначених засідань суддя ВАСУ Людмила Бившева виступила із доповіддю на тему: «Незалежність судової гілки влади, з особливим наголосом на підзвітності та прозорості суддів та прокурорів», а суддя ВАСУ Валентина Юрченко зробила доповідь на тему, присвячену демократичним виборам.

 

Довідково:

 

Візит організований ВАСУ у співробітництві з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в рамках проектів «Сприяння єдності судової практики адміністративних судів України» та «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя».

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру