Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Суддя ВАСУ знайомилася із роботою Вищих рад юстиції Бельгії та Нідерландів

6 – 13 березня 2016 року у рамках проекту Міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» (Participating Training Program) відбулося стажування групи фіналістів програми на тему:  «Незалежність і відповідальність судової системи як взаємопов’язані чинники демократичного розвитку» до Королівства Бельгія та Королівства Нідерланди. Стажування було організовано міжнародною організацією «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За результатами конкурсного відбору до групи фіналістів програми було обрано суддю Вищого адміністративного суду України, члена Ради суддів України Чумаченко Тетяну Анатоліївну.

Метою програми стало ознайомлення українських суддів та фахівців, що працюють в органах судової влади України, з європейським досвідом незалежного судочинства та зміцнення їх спроможності щодо ефективного реагування на потреби громадськості та досягнення більшої незалежності та підзвітності судової влади.

В рамках візиту учасники стажування відвідали Колегію судів та трибуналів Бельгії – новий управлінський орган, відповідальний за загальне функціонування судів, Вищу раду юстиції Бельгії , де ознайомилися із відбором та призначенням суддів Бельгії, Бельгійський інститут суддівської підготовки, Раду юстиції Нідерландів. Учасники української делегації також провели зустрічі із представниками Європейської мережі рад з питань правосуддя (ENCJ).

За результатами візиту його учасниками було розроблено відповідний план дій для України.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру