Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Суддя адмінсуду стане кваліфікованим тренером з питань застосування міжнародних стандартів захисту прав людини та біженців

Заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва увійшла до Міжнародної асоціації суддів, які розглядають справи, пов’язані з наданням статусу біженця (IARLJ).

Нагадаємо, що за сприяння Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Вищий адміністративний суд України співпрацює з  Асоціацією з 2011 року. Так, одним з останніх проведених заходів співробітництва можна згадати  семінар для суддів апеляційних та окружних адміністративних судів, що спеціалізуються на розгляді спорів щодо статусу біженця та особи, яка потребує додаткового захисту, проведений спільно з УВКБ ООН та за участі експертів Асоціації 20 – 21 квітня ц.р. у Києві.

За сприяння УВКБ ООН та за підтримки Європейського Офісу підтримки системи притулку (EASO) Елла Катаєва візьме участь у навчальному курсі для суддів на тему «Кваліфікація для міжнародного захисту», який відбудеться  у Мальті 19 – 20 жовтня 2017 року.  

По завершенню курсу його учасники отримають статус регіонального тренера із вказаної теми і в подальшому будуть проводити тренінги для ширшого кола суддів з усіх країн, в яких працює проект УВКБ ООН «Ініціатива підвищення якості систем надання притулку в країнах Східної Європи та Південного Кавказу», включаючи і декілька суддів з України. Такий регіональний тренінг заплановано на початок 2018 року, і його буде проведено в одній з країн регіону проекту.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру