Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Міжнародний досвід із посилення потенціалу судової влади обговорили на міжнародній конференції в Бухаресті

 

 З 11 по 15 травня 2015 року у місті Бухарест відбулась міжнародна конференція «Зміцнення потенціалу судової влади у східній Європі».

Участь у заході взяли,  Голови Комітетів Ради суддів України Тетяна Чумаченко та Олександр Сасевич, начальник планово-фінансового управління Державної судової адміністрації України Ярослав Покотило та начальник управління кадрового забезпечення Державної судової адміністрації України Олег Дробинський, а також представники інших органів судової влади України, Грузії та Молдови, які обговорили роль судової влади у запобіганні та протидії корупції, поділяться досвідом з питань розробки та впровадження стратегії запобігання корупції, міжнародних підходів до перевірки майнових декларацій та особливостей суддівського самоврядування європейських країн.

По завершенню конференції учасники відвідали з ознайомчим візитом ключові інституції судової влади та антикорупційні органи Румунії, зокрема Національний інститут судівництва, Вищу раду судівництва, Національний антикорупційний директорат, Національну агенцію доброчесності та Міністерство юстиції Румунії.

 Довідково: Міжнародна конференція «Зміцнення потенціалу судової влади у східній Європі» відбувається за підтримки Експертного Форуму Румунії в рамках гранту Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва. Участь членів Ради суддів України та представників Державної судової адміністрації України стала можливою в рамках співпраці з Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

 

Джерело: офіційний веб-портал «Судова влада України» 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру