Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники ВАСУ взяли участь у круглому столі з питань вирішення виборчих спорів у країнах Східної Європи та Південного Кавказу

Заступник Голови Вищого адміністративного суду України Михайло Смокович та начальник управління вивчення судової практики та судової статистики ВАСУ НаталіяБогданюк взяли участь у регіональному круглому столі на тему: «Вирішення виборчих спорів у країнах Східної Європи та Південного Кавказу: доступ до правосуддя та ефективні засоби захисту прав», який проходив 9 – 10 березня 2015 року у м. Варшава (Республіка Польща). Захід був організований Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (ОБСЄ/БДІПЛ).

Участь у заході також взяли представники органів державної влади, громадянського суспільства та міжнародні експерти з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, а також представники Венеціанської комісії Ради Європи та ОБСЄ/БДІПЛ.  Окрім представників ВАСУ, Україну на круглому столі представляли народний депутат УкраїниОлександр Черненко, Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, президент Інституту виборчого права Юрій Ключковський та експерт з питань виборчого права Сергій Кальченко.

Метою круглого столу був обмін досвідом і практикою між учасниками з питань реалізації в регіоні зобов’язань та стандартів вирішення виборчих спорів.

Учасники заходу мали змогу обговорити проблеми, що виникають перед системами вирішення виборчих спорів в регіоні. Окрема сесія була присвячена кожному з трьох основних принципів, які застосовуються до виборчих спорів: наявність засобів правового захисту, належна правова процедура, ефективність засобів захисту прав.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру