Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У Стокгольмі обговорили ініціативи підвищення якості систем надання притулку в країнах Східної Європи та Південного Кавказу

      15-16 грудня у м. Стокгольм (Королівство Швеція) відбулася Міжнародна конференція з нагоди початку Фази II проекту Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців на тему «Ініціатива підвищення якості систем надання притулку в країнах Східної Європи та Південного Кавказу». До складу української делегації увійшли заступник Голови Вищого адміністративного суду України Михайло Смокович, директор департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України Наталія Науменко, начальник управління адміністративного провадження департаменту аналізу та оцінки інформації Адміністрації державної прикордонної служби України Олександр Пінчук, співробітники Представництва УВКБ ООН в Україні – старший офіцер з правових питань Анна Річ, національний консультант з питань визначення статусу біженця Ольга Олійник та радник з питань переселення Оксана Бабич. Загалом участь у заході взяли учасники – представники органів виконавчої влади, що опікуються питаннями міграції, та судді – з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови та Швеції, а також співробітники УВКБ ООН.

Окрім обговорення питань реалізації Фази I проекту учасники заходу приділили увагу таким важливим темам як ситуації масового прибуття біженців у країну на прикладі сирійської та афганської кризи, а також доступ до території та процедури надання притулку в ситуації масового прибуття біженців. Учасники з різних країн мали можливість ознайомитися з досвідом інших країн Південного Кавказу, Східної Європи, а також Швеції з питань визначення статусу біженця, надання доступу до території, реєстрації осіб та процедурою надання притулку.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру