Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Twinning: Судді адмінсудів України ознайомилися з практикою ведення документообігу та інформаційних технологій у судах Литви та Естонії (А6)

У рамках Проекту Twinning з 13 по 18 травня 2012 року відбувся візит української делегації до установ країн-членів ЄС (Литва та Естонія) для вивчення практики ведення документообігу та інформаційних технологій у судах (захід А6).
До складу української делегації, яку очолював секретар першої судової палати, суддя ВАСУ Костянтин Конюшко, увійшли суддя ВАСУ, заступник голови Ради суддів адміністративних судів України Любов Гончар, голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук, керівник апарату ВАСУ Станіслав Которобай, начальник управління документального забезпечення Людмила Басенко, начальник управління інформаційних технологій Роман Кайдашев, заступник начальника управління – начальник відділу технічного забезпечення управління інформаційних технологій Андрій Гусєв, заступник начальника управління – начальник відділу узагальнення судової практики, судової статистики, надання методичної допомоги управління узагальнення судової практики, судової статистики, надання методичної допомоги та контролю за єдністю судової практики Юлія Хмарук.
У рамках візиту українська делегація ознайомилася з основними засадами організації та здійснення судочинства у Литві та Естонії, порядком використання в судах інформаційних технологій (технічними засобами фіксування судових засідань, системою автоматизованого розподілу справ, застосуванням електронно-цифрового підпису, методами обміну інформацією між сторонами процесу за допомогою електронного чи мобільного зв’язку тощо), порядком організації діловодства суду, процесом збирання та обробки статистичних даних.
Під час перебування у Литовській Республіці делегація відвідала Верховний адміністративний суд Литви, де провела зустрічі з Головою ВАС Литви Річардасом Пілічаускасом, канцлеромВАС Литви Зенонасом Караліусом, заступником Голови ВАС Литви Романасом Клішаускасом, суддею ВАС Литви Анатоліюсом Барановасом, а також працівниками канцелярії та ІТ спеціалістами суду. Крім того, представники адміністративних судів України ознайомилися з роботою Регіонального адміністративного суду м. Вільнюс та Апеляційного суду Литви, а також відвідали Національну судову адміністрацію Литви.
Під час перебування делегації в Естонській Республіці представники адміністративної юстиції України відвідали Адміністративний суд м. Таллін та Таллінський Обласний (апеляційний) суд, де провели зустрічі з головою Таллінського Обласного суду Урмасом Рейнола, суддею цього суду Вірго Саарметсом та суддею Адміністративного суду м. Таллін Даймаром Ліівом, начальником канцелярії Адміністративного суду м. Таллін та Таллінського Обласного суду Марілін Рейнтам. Українська делегація відвідала також Міністерство юстиції Естонії. Крім того, для суддів було організовано додаткову зустріч з головою cудової палати з адміністративного права Верховного Суду Естонії(м. Тарту) Тіону Антоном
В рамках візиту українська делегація також зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Литві Валерієм Жовтенко та Надзвичайним та Повноважним Послом України в Естонії Віктором Крижанівським.
 

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру