Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Відбулась заключна місія експертів Проекту Twinning з питань суддівського самоврядування (А4)


 

 

З 24 по 27 квітня 2012 року тривала місія А4 «Надання допомоги в розробці положень і статутів для органів суддівського самоврядування» Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні». Експертами заходу виступили державний радник Франції П’єр Франсуа Расін тасуддя Верховного адміністративного суду Литви Віргіліус Валанчус.

24 квітня у ВАСУ було організовано зустріч експертів з представниками ВАСУ та членами Ради суддів адміністративних судів України з метою обговорення звіту експертів ЄС, підготовленого за результатами заходу А3 «Вивчення функцій та діяльності органів суддівського самоврядування в системі адміністративних судів», та наданих рекомендацій для України. З боку Ради суддів адміністративних судів у зустрічі взяли участь заступник голови РСАСУ Любов Гончар, секретар РСАСУ Тетяна Шипуліна та член РСАСУ Андрій Волков, а з боку ВАСУ – начальник відділу взаємодії з органами суддівського самоврядування управління організаційно-протокольного забезпечення Пленуму, зборів суддів, НКР та інших заходів Оксана Струсевич, заступник начальника відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук та головний спеціаліст відділу Дарина Мудрак.
 

26 квітня у ВАСУ було організовано круглий стіл, в рамках якого експерти та українські учасники обговорили питання розробки можливих змін до локальних правових актів, що регулюють питання діяльності органів суддівського самоврядування. Зокрема, до уваги експертів було запропоновано Порядок підготовки документів та розгляду питань щодо призначення суддів на адміністративні посади в адміністративних судах та звільнення їх з цих посад, затверджений рішенням Ради суддів адміністративних судів України від 22 жовтня 2010 року № 55, Типовий регламент зборів суддів окружних та апеляційних адміністративних судів, затверджений рішенням Ради суддів адміністративних судів України від 10.12.2010 № 148, та Регламент зборів суддів Вищого адміністративного суду України, затверджений рішенням зборів суддів Вищого адміністративного суду України від 11.11.2010 № 11.

Позицію Ради суддів адміністративних судів України на круглому столі представили заступник голови РСАСУ Любов Гончар, секретар РСАСУ Тетяна Шипуліна. З боку ВАСУ у зустрічі взяли участь суддя ВАСУ Сергій Горбатюк, начальник управління організаційно-протокольного забезпечення Пленуму, зборів суддів, НКР та інших заходів Лариса Олійник, начальник відділу взаємодії з органами суддівського самоврядування управління організаційно-протокольного забезпечення Пленуму, зборів суддів, НКР та інших заходів Оксана Струсевич, заступник начальника відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук, головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак.

Також до участі у обговоренні було запрошено члена Ради суддів України Сергія Амєлін, члена Ради суддів господарських судів України Володимира Погребняка, член Ради суддів загальних судів Юрія Фурика, керівника служби Голови Вищої ради юстиції Олександра Гончаренко та інспектора методичного відділу з професійної підготовки суддів ВККСУ Дмитра Люсуна. 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру