Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

В рамках проекту Twinning обговорювали питання представництва сторін у судовому процесі (В3)

З 2 по 6 квітня 2012 року відбувся захід В3 «Надання допомоги у виробленні критеріїв щодо представництва сторін у судовому процесі (адміністративне судочинство)» Проекту Twinning. В якості експертів вказаного заходу виступили Голова Верховного адміністративного суду Литви Річардас Пілічаускас та суддя адміністративного суду м. Гренобль (Франція) Крістіан Соньо.
 
2 та 5 квітня експерти відвідали Вищий адміністративний суд України, де провели зустрічі з суддями та працівниками апарату ВАСУ. Так, зокрема, з боку ВАСУ у зустрічах з експертами взяли участь судді ВАСУ Олександр Гашицький і Любов Гончар, начальник правового управління Вадим Демченко, в.о. начальника відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук, головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак, старший консультант відділу правової роботи правового управління Ольга Ткаченко, а також постійний радник проекту Twinning Крістоф Вюртц.
 
В рамках місії В3 експерти також провели двосторонні зустрічі з суддею Верховного Суду України Олександром Терлецьким, ректором Академії адвокатури України Тетяною Варфоломеєвою, директором Центру суддівських студій Наталією Верещінською, головою Київського окружного адміністративного суду Олегом Басаєм та заступником голови Київського апеляційного адміністративного суду Іриною Саприкіною.
 
Експерти обговорили з українськими колегами такі питання: представництво в судовому процесі професійними адвокатами, фахівцями у галузі права, громадянами, які не мають спеціальної освіти; документи, що стверджують повноваження представника; можливість акредитації адвоката в суді для надання правової допомоги; представництво інтересів державних органів, підприємства та організацій повіреними особами та ін.
 
За результатами виконання заходу експерти мають підготувати звіт, який міститиме порівняльний аналіз щодо представництва сторін під час процесу в адміністративних судах країн-членів ЄС, а також пропозиції щодо  представництва сторін в адміністративних судах України.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру