Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Міжнародне співробітництво Вищого адміністративного суду України у другому півріччі 2016 року

 

 

                                                                               

Липень

 

29 червня–1 липня

Начальник відділу інституціонального розвитку Тарас Новіков взяв участь у семінарі з питань державних закупівель та боротьби з корупцією, організованому Програмою розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) (м. Київ)

5–6 липня

Судді ВАСУ Олена Калашнікова, Юрій Черпак, Віктор Швець і провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Михайло Литвин взяли участь у дводенному тренінгу для суддів із застосування Конвенції та практики ЄСПЛ (початковий рівень), організованому ВАСУ спільно з Проектом ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Харків)

6 липня

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович і начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяли участь у щомісячній зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги, організованій Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Справедливе правосуддя” (м. Київ)

11–15 липня

Суддя ВАСУ Юрій Цвіркун (м. Київ), головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак (м. Львів) і провідний спеціаліст цього відділу Михайло Литвин (м. Київ) взяли участь у щорічній школі, організованій ВАСУ спільно з проектом ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” і присвяченій цього річ темі «Право на цілісність, недоторканість та благополуччя особи в міжнародному та національному праві: аспекти позитивних зобов’язань держави»              (м. Київ, м. Львів)

13 липня

У ВАСУ відбулася зустріч Голови ВАСУ Олександра Нечитайло з Представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу. У зустрічі також взяли участь заступник Голови ВАСУ Михайло Цуркан, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва  Світлана Пилипець, начальник відділу забезпечення діяльності Пленуму, НКР та інших заходів Ірина Клімчук і головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак    

17–28 липня

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович (21–23 липня, у якості лектора) та науковий консультант відділу узагальнення судової практики Наталія Богашева взяли участь у літній школі з виборчого права, організованій проектом Ради Європи “Реформа виборчої практики в Україні” спільно з ВГО “Інститут виборчого права” (м. Яремче)

19–21 липня

Судді ВАСУ Світлана Головчук (19–20 липня), Тетяна Розваляєва (20–21 липня), начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та помічники суддів Юлія Дрибас, Ірина Єрко, Артур Савченко, Олександр Фролов, Євгенія Шукшина взяли участь у 2-му тренінгу поглибленого рівня для представників адміністративних судів України з питань захисту прав інтелектуальної власності, організованому в рамках проекту Twinning для Державної служби інтелектуальної власності України “Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні” (м. Київ)

20–21 липня

Суддя ВАСУ, член Ради суддів України Тетяна Чумаченко, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець (20 липня) та провідний спеціаліст цього відділу Михайло Литвин (21 липня) взяли участь у робочих зустрічах для обговорення напрямків співпраці в рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” до кінця 2016 року (м. Київ)

21 липня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у координаційній раді партнерів проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

26–27 липня

Суддя ВАСУ Валентина Юрченко та начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяли участь у нараді з тренерами за результатами апробацій навчального курсу “Захист права власності в світлі статті 1 Першого протоколу до Конвенції та практики ЄСПЛ” для суддів адміністративної, господарської та цивільної спеціалізацій, організованій у рамках проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

 

Вересень

 

7–8 вересня

Cудді ВАСУ Любов Гончар і Валентина Юрченко взяли участь у нараді та тренінгу для тренерів навчального курсу Захист права власності в світлі статті 1 Першого протоколу до Конвенції та практики ЄСПЛ для суддів адміністративної спеціалізації, організованих і проведених у рамках проекту ОБСЄ ”Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

14 вересня

Судді ВАСУ Олена Калашнікова і Валентина Юрченко та провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Михайло Литвин взяли участь у круглому столі щодо імунітету судді та процедури його зняття відповідно до нового законодавства України, організованому у рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

14–15 вересня

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяв участь у дводенному тренінгу для суддів із застосування Конвенції та практики ЄСПЛ (початковий рівень), організованому в рамках проекту ОБСЄ ”Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Одеса)

15 вересня

Судді ВАСУ Валентина Ємельянова і Микола Сорока, радник Голови ВАСУ Михайло Цуркан і начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяли участь у конференції щодо імплементації медіації в Україні, організованій в рамках проекту ОБСЄ ”Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

16 вересня

Суддя ВАСУ Віктор Швець і головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяли участь у конференції щодо кримінальної відповідальності суддів та відповідальності суддів на підставі рішень ЄСПЛ, організованому в рамках проекту ОБСЄ ”Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

23 вересня

Судді ВАСУ Ірина Приходько та Юрій Черпак за підтримки проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” взяли участь у щорічній зустрічі з питань людського виміру ОБСЄ (м. Варшава, Польща)

25 вересня –
7 жовтня

Суддя ВАСУ Наталія Блажівська взяла участь у стажуванні у Верховному адміністративному суді Фінляндії (м. Хельсінкі) за програмою обміну для суддів Міжнародної асоціації вищих органів адміністративної юрисдикції (IASAJ)

26 вересня

Суддя ВАСУ Ігор Олендер і суддя ВАСУ, член Ради суддів України Тетяна Чумаченко взяли участь у круглому столі “Відображення практики Європейського суду з прав людини у завданнях для кваліфікаційного оцінювання суддів в Україні”, організованому в рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

27 вересня

Радник Голови ВАСУ Михайло Цуркан, голова Донецького апеляційного адміністративного суду Раїса Ханова і помічник судді ВАСУ Віктор Кобан взяли участь у круглому столі “Функціонування правосуддя під впливом конфлікту на сході та півдні України: відновлення втрачених матеріалів судового провадження 27 вересня 2016 року”, організованому в рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

27 вересня

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяв участь у третьому засіданні Наглядової ради  спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи “Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в України” (м. Київ)

28 вересня

Суддя ВАСУ Лариса Мороз і суддя ВАСУ, член Ради суддів України Тетяна Чумаченко, помічник судді ВАСУ Тарас Маркевич і провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Михайло Литвин взяли участь у круглому столі “Стан виконання рішень Європейського суду з прав людини у справі “Олександр Волков проти України» та у групі справ “Салов” у світлі конституційних змін”, організованому у рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

28 вересня

Суддя ВАСУ, член Ради суддів України Тетяна Чумаченко взяла участь у розширеному засіданні координаційної групи проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні”
(м. Київ)

 

Жовтень

 

4–6 жовтня

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович взяв участь у візиті делегації представників міграційних органів та судів України, Грузії та Азербайджану до Міграційної служби Швеції, організованому у рамках співпраці з УВКБ ООН             (м. Стокгольм, Швеція)

5 жовтня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у щомісячній зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги, яка традиційно організовується Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Справедливе правосуддя”. Під час зустрічі відбулася презентація нового проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя”               (м. Київ)

6–8  жовтня

Судді ВАСУ Євгенія Усенко та Ігор Штульман взяли участь у Міжнародному форумі з практики ЄСПЛ, проведеному в рамках проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Львів)

7 жовтня

Начальник відділу з питань інституціонального розвитку Тарас Новіков взяв участь у круглому столі з питань підходів до забезпечення безпеки в судах України, проведеному в рамках проекту ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні” спільно з Консультативною місією ЄС в Україні (м. Київ)

10 жовтня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у засіданні тематичної групи по обговоренню попереднього проекту Методології з виміру прогресу здійснення реформ у сфері юстиції в Україні, проведеному в рамках спільного проекту ЄС та Ради Європи “Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні” (м. Київ)

17 жовтня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у громадському форумі “Громадянин. Суддя. Як  судова реформа вплине на кожного з нас”, організованому та проведеному Офісом зі сприяння демократії (Democracy Reporting International (DRI), Берлін) спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні (м. Київ)

17–19 жовтня

Суддя ВАСУ Світлана Головчук, радник Голови ВАСУ Михайло Цуркан, голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Володимир Олійник та голова Закарпатського окружного адміністративного суду Олександр Шешеня взяли участь у навчальному візиті до Ради Європи та Європейського суду з прав людини (м. Страсбург, Франція). Захід було організовано УВКБ ООН в рамках Фази ІІ проекту «Ініціатива підвищення якості систем надання притулку в країнах Східної Європи та Південного Кавказу» спільно з Радою Європи для суддів Вірменії, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії, які спеціалізуються на розгляді спорів щодо біженців

 

Листопад

 

1–3 листопада

Суддя ВАСУ Тетяна Стрелець взяла участь у першій зустрічі робочої групи з розробки навчального курсу “Застосування практики ЄСПЛ по Статті 8 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод”, проведеній в рамках проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Львів)

2 листопада

Провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Михайло Литвин взяв участь у щомісячній зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги, організованій проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (м. Київ)

10–11 листопада

Радник Голови ВАСУ Михайло Цуркан взяв участь у стратегічній нараді “Електронне судочинство” та Регіональному судовому форумі, організованих Вінницьким апеляційним адміністративним судом спільно з Секцією суддів Асоціації правників України та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” та проекту ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні” (м. Вінниця)

15 листопада

Суддя ВАСУ Тетяна Стрелець взяла участь у нараді з тренерами (передує тренінгу із застосування ЄКПЛ та практики ЄСПЛ для суддів господарської юрисдикції), проведеній в рамках проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

15–16 листопада

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович і суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Степан Домусчі взяли участь у Регіональній проміжній Конференції проекту УВКБ ООН “Ініціатива підвищення якості систем притулку” (м. Тбілісі, Грузія)

16–17 листопада

Суддя ВАСУ Тетяна Стрелець взяла участь у тренінгу із застосування ЄКПЛ та практики ЄСПЛ для суддів господарської юрисдикції, проведеному в рамках проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)

17–18 листопада

Начальник управління електронного документального забезпечення Віктор Магрело взяв участь у десятій щорічній регіональній конференції з питань інституційної розбудови, організованій Національним агентством України з питань державної служби
(м. Київ)

22 листопада

Суддя ВАСУ Світлана Головчук і головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяли участь у круглому столі “Національні механізми виконання рішень Європейського суду з прав людини: роль судової гілки влади”, проведеній в рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” спільно з Комітетом ВРУ з питань правової політики та правосуддя та Урядовим уповноваженим у справах ЄСПЛ (м. Київ)

23 листопада

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович і начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяли участь у круглому столі “Роль та повноваження голів суддів: новий Висновок Консультативної ради європейських суддів та досвід судової реформи в Україні”, організованому в рамках проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

27 листопада –
3 грудня

Начальник управління кадрової роботи Ольга Крукевич взяла участь у візиті учасників тренінгів з питань застосування нового законодавства про державну службу “EU HRM Trainer Programme”, організованому Національним агентством України з питань державної служби спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)
(м. Берлін, Німеччина)

28–29 листопада

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак і провідний спеціаліст цього відділу Михайло Литвин взяли участь у тематичному семінарі з питань дипломатичного протоколу та етикету, організованому Дипломатичною академією України (м. Київ)

29 листопада

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяв участь у презентації Методології з виміру прогресу здійснення реформ у сфері юстиції в Україні, проведеному в рамках спільного проекту ЄС та Ради Європи “Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні” (м. Київ)

 

Грудень

 

4–10 грудня

Секретар другої судової палати ВАСУ Ігор Олендер, заступник голови Донецького апеляційного адміністративного суду Ігор Геращенко, в.о. голови Рівненського окружного адміністративного суду Людмила Жуковська та суддя Луганського окружного адміністративного суду Сергій Чиркін взяли участь у візиті до Федеративної Республіки Німеччина з метою участі у німецько-українському колоквіумі з питань адміністративного процесуального права, організованому ВАСУ спільно з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва (м. Кобленц, Німеччина)

5–6 грудня

Суддя ВАСУ Тетяна Стрелець і начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяли участь у Міжнародній конференції “Новий погляд на суддівське самоврядування”, проведеній в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції Нове правосуддя” (м. Київ)

7 грудня

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак взяла участь у щомісячній зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги, організованій проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (м. Київ)

13 грудня

Суддя ВАСУ Олександр Стародуб і головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак взяли участь у конференції–презентації Спільного звіту, що узагальнює проблемні питання законодавства в частині реєстрації, документації, реалізації майнових та житлових прав, призначення соціальних виплат та пенсій, з якими стикаються особи, постраждалі від збройного конфлікту. Захід був організований Норвезькою радою у справах біженців (м. Київ)

14 грудня

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Володимир Бондарчук взяв участь у наглядовій раді спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи “Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в України” (м. Київ)

Начальник науково-аналітичного відділу управління забезпечення діяльності ВАСУ Олена Бєлова взяла участь у конференції “Виборчі злочини та відповідальність: виклики та можливі рішення”, організованій Офісом Ради Європи в Україні спільно з Міністерством внутрішніх справ України, Генеральною прокуратурою та громадянською мережею “Опора” (м. Київ)

Заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович і провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Михайло Литвин взяли участь у зустрічі з експертами GRECO в рамках їх оціночного візиту до України 12-16 грудня 2016 року з метою започаткування четвертого раунду взаємного оцінювання, який стосується запобігання корупції стосовно членів парламенту,суддів та прокурорів.  (м. Київ)

20 грудня              

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у консультаційній зустрічі з Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини
(м. Київ)

27 грудня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець взяла участь у координаційній зустрічі партнерів проекту ОБСЄ “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” (м. Київ)


  


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру