Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Міжнародне співробітництво Вищого адміністративного суду України у першому півріччі 2017 року

  

 

                                                                               

Січня

 

23 січня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва
Пилипець С.В. взяла участь в експертній дискусії з питань актуальності реформування арбітражних інституцій в Україні, що відбулася у рамках Проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

24 січня

Голова ВАСУ Нечитайло О.М. і начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Пилипець С.В. взяли участь у другому засіданні Керівного комітету Проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” (м. Київ)

27 січня

Радник Голови ВАСУ Поляничко А.О. взяв участь у зустрічі з компаніями-членами Американської торговельної палати в Україні з метою обговорення останньої практики розгляду податкових спорів, зокрема ПДВ, організованій Американською торговельною палатою в Україні (м. Київ)

31 січня

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва
Пилипець С.В. взяла участь у міжвідомчій нараді за участі представників органів державної влади, залучених до виконання Плану дій Ради Європи для України на 2015–2017 роки, та представників Офісу Ради Європи в Україні (м. Київ)

 

Лютий

 

1 лютого

Головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Бондарчук В.П. взяв участь у зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги, які працюють у сфері зміцнення верховенства права, організованій Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (м. Київ)

2 лютого

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва
Пилипець С.В. взяла участь у другому засіданні наглядової ради Проекту Ради Європи “Реформа виборчої практики в Україні”
(м. Київ)

9 лютого

У ВАСУ в рамках співпраці з ОБСЄ відбулася зустріч із експертами Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (ОБСЄ/БДІПЛ), які готують експертний висновок щодо Закону України “Про судоустрій і статус суддів”. Участь у заході взяли                  в.о. Голови ВАСУ Смокович М.І., начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Пилипець С.В., секретар другої судової палати ВАСУ Олендер І.Я., начальник управління вивчення судової практики та судової статистики Богданюк Н.Л., начальник відділу узагальнення судової практики Котвицький В.Л., головний спеціаліст відділу інформаційно-комунікаційної діяльності суду Гаєвська Г.Є., провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Литвин М.О.

21 лютого

Радник Голови ВАСУ Поляничко А.О. взяв участь у VIII щорічній конференції PwC Україна, присвяченій обговоренню актуальних питань у сфері податкових спорів, організованій Адвокатським об’єднанням “ПрайсуотерхаусКуперс Лігал” (PwC Україна) (м. Київ)

23 лютого