Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

У ВАСУ відбулася зустріч з експертами проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні»

14 квітня 2015 року у Вищому адміністративному суді України відбулася зустріч з експертамипроекту Twinning Державної служби інтелектуальної власності України «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні»начальником відділу співробітництва з судовими органами Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок Сільвією Наварез, суддею Апеляційного суду м. Мадрид Альберто Аррібасом та суддею Господарського суду м. Аліканте Луїсом Солером. Проект Twinning також представляв постійний радник проекту Пабло Роденас. З боку ВАСУ участь у зустрічі взяли судді ВАСУ Михайло Цуркан та Олег Голяшкін, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та головний спеціаліст цього відділу Дарина Мудрак, а також суддя Київського окружного адміністративного суду Віталій Щавінський.
 
Метою зустрічі стало обговорення питань реалізації заходів компоненту 3.3. «Посилення професійних навичок суддів», яким, зокрема, передбачено проведення семінарів для суддів адміністративних, господарських та загальних судів. Поточна місія експертів проекту до України присвячена вивченню потреб суддів у проведенні спеціалізованих семінарів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.
 
Представники ВАСУ ознайомили експертів з особливостями розгляду адміністративними судами спорів у сфері захисту прав інтелектуальної власності та проблемними питаннями, які виникають при вирішенні цієї категорії спорів.
 
Наприкінці зустрічі суддя ВАСУ Михайло Цуркан подякував представникам проекту за увагу до навчальних потреб суддів, зазначивши, що ця категорія спорів хоча і є незначною, проте вимагає від суддів володіння специфічними знаннями та навичками, а тому проведення заходів компоненту є для адміністративних судів на часі. 

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру