Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У ВАСУ відбулася зустріч з експертами проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні»

14 квітня 2015 року у Вищому адміністративному суді України відбулася зустріч з експертамипроекту Twinning Державної служби інтелектуальної власності України «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні»начальником відділу співробітництва з судовими органами Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок Сільвією Наварез, суддею Апеляційного суду м. Мадрид Альберто Аррібасом та суддею Господарського суду м. Аліканте Луїсом Солером. Проект Twinning також представляв постійний радник проекту Пабло Роденас. З боку ВАСУ участь у зустрічі взяли судді ВАСУ Михайло Цуркан та Олег Голяшкін, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та головний спеціаліст цього відділу Дарина Мудрак, а також суддя Київського окружного адміністративного суду Віталій Щавінський.
 
Метою зустрічі стало обговорення питань реалізації заходів компоненту 3.3. «Посилення професійних навичок суддів», яким, зокрема, передбачено проведення семінарів для суддів адміністративних, господарських та загальних судів. Поточна місія експертів проекту до України присвячена вивченню потреб суддів у проведенні спеціалізованих семінарів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.
 
Представники ВАСУ ознайомили експертів з особливостями розгляду адміністративними судами спорів у сфері захисту прав інтелектуальної власності та проблемними питаннями, які виникають при вирішенні цієї категорії спорів.
 
Наприкінці зустрічі суддя ВАСУ Михайло Цуркан подякував представникам проекту за увагу до навчальних потреб суддів, зазначивши, що ця категорія спорів хоча і є незначною, проте вимагає від суддів володіння специфічними знаннями та навичками, а тому проведення заходів компоненту є для адміністративних судів на часі. 

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру