Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Вищий адміністративний суд України відвідали представники Місії «Європейської мережі організацій, що спостерігають за виборами» (ENEMO)

15 жовтня 2015 року відбулася зустріч Голови ВАСУ Олександра Нечитайла з головою Місії «Європейської мережі організацій, що спостерігають за виборами» (ENEMO) Златком Вуковичем. З боку Вищого адміністративного суду участь у зустрічі також взяли заступник Голови ВАСУ Михайло Цуркан, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець та головний спеціаліст цього відділу Дарина Мудрак. Учасниками зустрічі з боку Місії були аналітик Місії з юридичних питань Маріам Убері, асистент Голови Місії Ольга Гирявенко та помічник аналітика Місії з юридичних питань Петро Стаценко.

В ході зустрічі її учасники обговорили такі питання як застосування Закону України «Про місцеві вибори», особливості розгляду виборчих справ, судова практика застосування судами законодавства про місцеві вибори.  В ході зустрічі Голова ВАСУ Олександр Нечитайло завірив представників Місії про те, що адміністративні суди розглядають справи відкрито і прозоро. Вони всебічно сприяють міжнародним спостерігачам в організації проведення ними спостереження за розглядом адміністративними судами виборчих спорів.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру