Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Під час зустрічі з експертом Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» у ВАСУ обговорили питання вдосконалення механізмів гармонізації судової практики

4 квітня 2016 року у ВАСУ відбулася зустріч з експертом Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Аурімасом Браздеікасом. Метою зустрічі стало обговорення питань надання в рамках Проекту експертної підтримки з питань вдосконалення механізмів гармонізації судової практики в Україні.

Участь у зустрічі взяли: з боку ВАСУ – заступник Голови ВАСУ, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович, начальник управління вивчення судової практики та судової статистики Наталія Богданюк, начальник управління організаційно-протокольного забезпечення Пленуму, зборів суддів, НКР та інших заходів Лариса Олійник, помічник секретаря Пленуму ВАСУ Галина Гриців, головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак та науковий консультант відділу узагальнення судової практики Володимир Перепелюк, з боку Проекту – національний експерт Проекту Юлія Землицька.

У ході зустрічі учасники обговорили питання забезпечення єдності судової практики в Україні та Литві. Представники ВАСУ детально ознайомили експерта із роботою, яка проводиться адміністративними судами України в цій сфері, також поділилися своїм баченням шляхів вдосконалення механізмів гармонізації судової практики.

За результатами місії до України експертом буде підготовлено відповідний звіт.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру