Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники ВАСУ зустрілися з експертами ЄС з планування проектів міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні у сфері міграції

З 16 по 27 березня 2015 року відбувся четвертий візит до України експертів ЄС з питань планування проектів міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні у сфері міграційної політики Пітера ван Крікена та Лорана Поте (який замінив експерта Даміано Бельтраме, що брав участь у попередніх візитах) з метою доопрацювання трьох проектів допомоги в рамках програми ЄС «Підтримка управління процесами міграції та надання притулку в Україні».

20 березня у Вищому адміністративному суді України відбулася зустріч представників Вищого адміністративного суду України та Державної судової адміністрації України з експертом ЄС Лораном Поте з метою обговорення Проекту 2 «Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій в управлінні міграційними процесами». З боку ВАСУ участь у зустрічі взяли начальник управління електронного документального забезпечення Віктор Магрело, начальник відділу інформаційних технологій Іван Двойленко, начальник відділу впровадження електронного документообігу управління електронного документального забезпечення Яков Сизоненко та головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак. Державну судову адміністрацію України на зустрічі представляв начальник управління інформатизації судів та судової статистики Олександр Слоницький. Також у зустрічі взяв участь аналітик департаменту розробки програмного забезпечення державного підприємства «Інформаційні судові системи» Олег Ринда. 23 березня відбулося продовження зустрічі зазначених представників ВАСУ та ДСА України з експертом.

Також 23 березня відбулася зустріч представників ВАСУ, ДСА України та Національної школи суддів України з експертом Пітером ван Крікеном.  Зустріч була присвячена обговоренню Проекту 1 «Удосконалення законодавства, інституційна розбудова і розвиток спроможності у сфері управління процесами міграції та надання притулку в Україні» та Проекту 3 (початкова концепція) «Моніторинг впровадження міграційної політики в Україні, включаючи питання надання притулку».

З боку української сторони участь у зустрічі взяли: представники ВАСУ – суддя ВАСУ Ігор Олендер,  начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець, заступник начальника управління – начальник відділу вивчення судової практики управління вивчення судової практики та судової статистики Оксана Присяжна та головний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Дарина Мудрак,  представник ДСА Україниначальник управління інформатизації судів та судової статистики Олександр Слоницький та представник НацШколи – начальник відділу організації спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Олександр Гашицький.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру