Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники ВАСУ зустрілися з експертами ЄС з планування проектів міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні у сфері міграції

У рамках  програми Європейського Союзу «Підтримка у сфері управління міграційними процесами та надання притулку в Україні» з 22 по 25 квітня 2014 року відбувся третій візит до України експертів ЄС з питань планування проектів міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні у сфері міграційної політики Пітера ван Крікена та Даміано Бельтраме.

Метою візиту стало обговорення звіту «Оцінка потреб у сфері міграційної політики України та визначення допомоги у розбудові спроможності. Звіт 2: концепції проектів», підготовленого за результатами їх другого оціночного візиту до України у вересні 2013 року. 

23 квітня у Вищому адміністративному суді України відбулася зустріч представників Вищого адміністративного суду України та Національної школи суддів України з експертом Пітером ван Крікеном, під час якої сторони обговорили проектні пропозиції, пов’язані з вдосконаленням законодавства, роллю судів в управлінні міграційними процесами та навчанням суддів і працівників апарату суду, які були включені до Проекту 1 «Оптимізація законодавства, інституційна розбудова і розвиток спроможності у сфері управління процесами міграції та притулку в Україні».

З боку Вищого адміністративного суду України участь у зустрічі взяли секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович, суддя ВАСУ Ігор Олендер,  начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець,  заступник начальника відділу кадрів, підвищення кваліфікації та антикорупційного моніторингу Наталія Гончарова та провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Анастасія Іваненко. Національну школу на зустрічі представили  начальник відділу організації спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Олександр Гашицький,  начальник відділу міжнародних зв'язків Тетяна Пустовойтова,  начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності Вищої ради юстиції Оксана Шамрай.


25 квітня представники Вищого адміністративного суду України, Державної судової адміністрації України та Державної міграційної служби України зустрілися із експертом ЄС Даміано Бельтраме та керівником напрямку «Реформа державного управління» Представництва ЄС в Україні  Володимиром Кондрачуком. Зустріч була присвячена обговоренню проектних пропозицій Проекту 2 «Застосування інформаційних і комунікаційних технологій в управлінні міграційною політикою». З боку української сторони участь у зустрічі взяли: представники ВАСУ – начальник управління інформаційних технологій Роман Кайдашев,  начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець,  начальник відділу програмного забезпечення управління інформаційних технологій Віктор Магрело,  представники ДСА України – начальник управління з питань судового діловодства Олександр Слоницький та Генеральний директор державного підприємства  «Інформаційні судові системи» Віталій Живаєв, а також співробітник департаменту інформаційних технологій ДМС України Наталія Коваленко.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру