Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду обрали представників до оргкомітету для підготовки Пленуму Верховного Суду

14 листопада 2017, 10:20

   

    13 листопада 2017 року в приміщенні Вищого адміністративного суду України судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду провели перше зібрання, в якому взяли участь 23 суддів. Головуючим на цьому зібранні обрали Михайла Смоковича, секретарем – Валентину Юрченко.

 

Зібрання проведено відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Згідно з п. 11 Прикінцевих і перехідних положень (розділ XII) цього Закону не пізніше ніж через п’ять днів з дня призначення шістдесят п’ятого судді Верховного Суду за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду створюється організаційний комітет, який скликає Пленум Верховного Суду в тридцятиденний строк.

 

Від Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду до такого оргкомітету увійшло троє суддів – Володимир Бевзенко, Ірина Саприкіна та Тетяна Шипуліна.

Михайло Смокович також запросив суддів брати активну участь у робочих групах з обговорення, вивчення та напрацювання роз’яснень для адміністративних судів першої та апеляційної інстанцій щодо новел Кодексу адміністративного судочинства України.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру