Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Судді нового Верховного Суду склали присягу

11 листопада 2017, 13:03

Урочисте складання присяги відбулося у столичному Кловському палаці за участі Президента України Петра Порошенка, керівництва Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя. Глава держави закликав суддів пам’ятати, що ключова цінність – людина, а суспільство й держава мають безумовно керуватися силою права, а не правом сили. Звертаючись до суддів, Президент зауважив, що ухвалювати остаточне рішення іменем України – велика честь. «І коли ви ухвалюєте це рішення іменем України, прошу думайте про людину та її права, про незалежність суду і справедливість, яку ви несете», - наголосив він.

Нагадаємо, що перемогу у конкурсі до нового Верховного Суду здобули восьмеро суддів Вищого адміністративного суду України – Людмила Бившева, Лариса Мороз, Ігор Олендер, Світлана Пасічник, Михайло Смокович, Олександр Стародуб, Валентина Юрченко та Тетяна Шипуліна.

 

Вітаємо учорашніх суддів ВАСУ з новим статусом суддів Верховного Суду!

Пишаємося вами та бажаємо цікавої та плідної праці на благо народу України! Віримо, що адміністративна юстиція в Україні розвиватиметься й удосконалюватиметься у нових умовах, а судовий захист громадян від неправомірних рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень буде й надалі здійснюватися на високому рівні!

До слова, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду представлятимуть також восьмеро суддів апеляційних адміністративних судів. Це Олег Білоус, Анна Бучик, Ірина Васильєва, Микола Гімон, Ірина Желтобрюх, Олександр Золотніков, Ірина Саприкіна та Раїса Ханова.

Ще четверо суддів ВС представлять окружні адміністративні суди - Ірина Гончарова, Надія Данилевич, Всеволод Князєв, Володимир Кравчук та один суддя окружного адмінсуду у відставці – Василь Шарапа.

До складу КАС ВС увійшли також двоє суддів Верховного Суду України - Олександр Прокопенко та Михайло Гриців та п’ятеро науковців – Тетяна Анцупова, Володимир Бевзенко, Ян Берназюк, Наталія Коваленко, В’ячеслав Хохуляк.

Таким чином до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду увійшло 28 суддів. Усього новий Верховний Суд налічує наразі 113 суддів.

Указ Президента України від 10 листопада 2017 року № 357/2017

Фото: Судово-юридична газета


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру