Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

До уваги громадян!

У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо порядку роботи Вищого адміністративного суду України з урахуванням призначення суддів нового Верховного Суду, повідомляємо

24 листопада у ВАСУ обговорюватимуть правові аспекти криптовалюти

07 листопада 2017, 15:18

        24 листопада 2017 року о 10.00 у конференц-залі Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5, другий поверх) відбудеться конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні». Організатори заходу - Вищий адміністративний суд України, Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів, Асоціація податкових радників, Асоціація адвокатів України, Національна школа суддів України та платформа Taxlink. До участі у заході запрошено суддів, науковців, юристів, представників виконавчої та законодавчої гілок влади.

Під час конференції учасники матимуть змогу висловити позиції щодо правового статусу криптовалют України та обговорити відповідні законопроекти. Як відомо, Україна однією з перших у світі презентувала законодавчу базу для регулювання обігу криптовалюти. На сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти з цього питання, зокрема від 6 жовтня 2017 року № 7183 «Про обіг криптовалюти в Україні» та від 10 жовтня 2017 року №7183-1 «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні».

Відсутність значного досвіду інших країн у таких питаннях та однозначного розуміння поняття криптовалюти потребує детального  обговорення та тісної взаємодії всіх гілок влади для впровадження в Україні найбільш досконалого законодавства в цій сфері.

Неврегульований розвиток таких нових технологій, як криптовалюта і блокчейн, створює значні виклики фінансовій стабільності  та безпеці держави, оскільки можливість анонімності і відсутність фактичного контролю з боку державних структур сприяє тінізації економіки, до того ж навіть добросовісні власники криптовалюти, у силу їх віртуальності та анонімності, фактично позбавлені можливості захистити свої інтереси в адміністративному чи судовому порядку. Саме тому фахове обговорення правових аспектів криптовалюти є надзвичайно актуальним та важливим в умовах сьогодення.

 Реєстрація учасників заходу триватиме до  18.00 20 листопада 2017 року. Кількість місць обмежена. 

 Контактна особа для реєстрації суддів та акредитації ЗМІ – Ірина Щирська, електронна адреса uaajudges@gmail.com, тел. 093 409 – 31 – 23;

 Контактна особа для реєстрації адвокатів-членів ВГО «Асоціація адвокатів України» – Анна Аксьонова, тел. 067 441–10–27, електронна адресаaksenova@uaa.org.ua;

Реєстрація членів ГО «Асоціація податкових радників», підписників платформи Taxlink та інших учасників – за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1CLf6h4AhQXWGh9Bx0lLWQH4L8459T9XbZ8EdanH2EFQ/edit.

  У день проведення конференції реєстрація учасників розпочнеться о 9.00. 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Надіслати повідомлення ВАСУ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру