Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У Києві обговорили досвід, уроки та перспективи першого конкурсу до Верховного Суду

27 жовтня 2017, 10:17

 24-25 жовтня 2017 року в Києві проходила конференція «Конкурс до нового Верховного Суду: кращий досвід, отримані уроки та перспектива».

Метою конференції було обговорення результатів і визначення кращого досвіду та уроків у процесі добору кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду у світлі підвищення громадської довіри та впевненості в незалежності судової влади, визначення законодавчих і нормативних прогалин у регулюванні процедур добору та кваліфікаційного оцінювання суддів для забезпечення найвищого рівня доброчесності кандидатів та об’єктивності у процесі ухвалення рішень.
Під час заходу учасники говорили також про перший досвід участі активістів громадянського суспільства у процесі добору і кваліфікаційного оцінювання суддів задля підвищення рівня прозорості та підзвітності суддівської діяльності.
Крім цього, у ході конференції визначали інституційні потреби для забезпечення функціонування нового Верховного Суду.
Серед учасників конференції були представники установ системи правосуддя, задіяні у процесі добору суддів, представники громадських організацій і проектів міжнародної технічної допомоги, кандидати на посади суддів Верховного Суду та експерти зі США, Словаччини і Нідерландів.
Від Вищого адміністративного суду України участь у конференції взяли суддя, секретар другої судової палати Ігор Олендер, суддя Валентина Юрченко, начальник  відділу узагальнення судової практики Володимир Котвицький, начальник управління забезпечення діяльності керівництва суду Олена Перова та начальник науково-аналітичного відділу Олена Бєлова.
Захід проведено Проектом USAID “Нове правосуддя” у співпраці з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Вищою радою правосуддя, Проектом Європейського Союзу “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”, Українсько-канадським проектом “Підтримка судової реформи в Україні” та за участю Проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні”.
 
 

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру