Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Виконувач обов’язків Голови ВАСУ Михайло Смокович поспілкувався з громадянами

30 жовтня 2017, 10:13

      26 жовтня відбувся особистий прийом громадян виконувачем обов’язків  Голови Вищого адміністративного суду України Михайлом Смоковичем. Під час прийому прийнято п’ятьох осіб, які звернулися з вимогами про поновлення їхніх прав і захист законних інтересів.

Звернення громадян стосувалися питань звільнення з військової служби, нарахування пенсії управліннями Пенсійного фонду України та виплати Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами у ліквідованих банках тощо.
 
 
Усі особи висловлювалися щодо прискорення розгляду справ, які перебувають на розгляді Вищого адміністративного суду України, та просили, щоб суд розглядав справи у їхній присутності.
 
Одне з питань, порушених під час прийому громадян, стосувалося сплати судового збору і його розрахунку в разі, коли такий збір не сплачувався під час розгляду справ судами першої та апеляційної інстанцій.
 
Михайло Смокович поінформував скаржників про передбачений законодавством порядок перегляду судових рішень. Він також пояснив, що з огляду на норми Закону України «Про судоустрій і статус суддів» він не має права втручатися у здійснення правосуддя, впливати на суд або суддів у будь-який спосіб. Тому він не має повноважень зобов’язати суддю прискорити розгляд справи.
 
 
Виконувач обов’язків Голови ВАСУ рекомендував скаржникам подати клопотання про прискорення розгляду справ та розяснив, що ці заяви розглянуть судді-доповідачі, в провадженні яких перебувають їх справи.

 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру