Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

ВАСУ повторно звертається до суб’єктів законодавчої ініціативи щодо врегулювати питання переведення суддів

14 липня 2017, 16:34

На виконання рішення зборів суддів Вищого адміністративного суду України, які відбулися 7 липня 2017 року, Голова ВАСУ Олександр Нечитайло повторно звернувся до суб’єктів законодавчої ініціативи щодо врегулювання питання переведення суддів у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

У листах, які були направлені 13 липня 2017 року на адресу Президента України та Голови Верховної Ради України, Голова ВАСУ звернувся з проханням до гаранта Конституції України, подати до Верховної Ради України  проект ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», як невідкладний (надіслано у додатку до звернення), а до Голови ВРУ, з проханням ініціювати питання про внесення на розгляд Парламенту зазначеного проекту Закону.

У зверненні також зазначено, що прийняття такого законодавчого акта дозволить встановити додаткові гарантії  незалежності суддів та сприятиме створенню умов для збереження професійного суддівського корпусу з урахуванням його спеціалізації.

Нагадуємо, що вперше такі звернення були направлені 12 грудня 2016 року до Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія на підставі рішення зборів суддів ВАСУ від 02 грудня 2016 року, однак відповідь отримано не було. 

У зв’язку з цим, Голова ВАСУ Олександр Нечитайло висловив сподівання на підтримку та сприяння у вирішенні цього питання з боку Президента України і народних депутатів.

 

 

Додатки: 1. Проект Закону України на 2 арк.

                 2. Пояснювальна записка на 4 арк.

                 3. Порівняльна таблиця на 5 арк.

 

Копії звернення та проекту Закону України надіслані до Ради суддів України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого господарського суду України, громадської організації «Асоціація адміністративних судів», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація суддів України» та членів Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) від України.

  


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру