Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Триває співробітництво адміністративних судів із Міжнародною асоціацією суддів, які розглядають справи, пов’язані з наданням статусу біженця

15 червня 2017, 12:05

 

12 – 13 червня 2017 року у м. Берлін (Федеративна Республіка Німеччина) відбувся Європейський регіональний семінар Міжнародної асоціації суддів, які розглядають справи, пов’язані з наданням статусу біженця.

Адміністративні суди України на заході за підтримки Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні представила  заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва.

До програми заходу були включені такі питання: гармонізація законодавства ЄС, яке регулює питання притулку – останні зміни,  який статус надається біженцям з Сирії: статус біженця або додатковий захист; проблеми повернення шукачів притулку в країну їх походження (репатріації) у разі відмови в наданні притулку; концепція безпечних країн походження та безпечних третіх країн. Робота учасників семінару відбувалася в рамках робочих груп, під час засідання яких судді обговорювали актуальні питання захисту прав шукачів притулку в Європейському регіоні. Також для учасників заходу було організовано зустріч з головою департаменту Федеральної Канцелярії з питань надання притулку д-ром Яном Хекером.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру