Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Представники ВАСУ взяли участь у 18-й Міжнародній конференції голів судів світу

16 листопада 2017, 12:11

Суддя Вищого адміністративного суду України Микола Мойсюк та помічник судді ВАСУ Ольга Примак-Березовська взяли участь у 18-й Міжнародній конференції голів судів світу, присвяченій статті 51 Конституції Індії (Світовому суддівському саміті 2017), яка проходила з 8 по 14 листопада 2017 року в м. Лакнау (Індія).

Тема цьогорічної Конференції – «Об’єднуючи світ для дітей через загальнообов’язкове міжнародне право та ефективне світове урядування». Метою Конференції було обговорення питань щодо необхідності покращення світового порядку задля забезпечення безпечного майбутнього людства, особливо майбутнього понад двох мільярдів дітей світу та ще не народжених поколінь.

Під час Конференції учасники мали змогу обговорити широке коло питань, зокрема, проблематику створення культури єдності та миру, способи і методи реформування глобальної структури управління, питання встановлення верховенства права у світі, шляхи вирішення таких глобальних проблем, як регіональний і міжнародний тероризм, етнічні та громадянські війни, роззброєння й розповсюдження ядерної зброї. Також учасники Конференції обговорили питання забезпечення виконання законів на міжнародному рівні та глобальні проблеми сталого розвитку. У ході пленарних засідань учасники заслухали та обговорили доповіді із зазначених питань.

Основною подією Конференції було представлення учнями Міської школи Монтессорі (м. Лакнау, Індія) петиції світовому суддівству від імені дітей світу щодо збереження їх майбутнього та захисту своїх прав.

 

Конференція була організована Товариством Міської школи Монтесорі   (м. Лакнау, Індія), яке є неурядової організацією за її співпрацю із Департаментом ООН з питань публічної інформації (UNDPI). Міська школа Монтессорі є повною середньою школою, визнана Книгою рекордів Гінесса як найбільша школа світу, що налічує більше 53 тис. студентів в одному місті. Це єдина школа у світі, яка у 2002 році отримала від ЮНЕСКО нагороду за виховання у дусі миру.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру