Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

До уваги громадян!

16 листопада 2017, 13:25
       У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо порядку роботи Вищого адміністративного суду України з урахуванням призначення суддів нового Верховного Суду, повідомляємо, таке

Вищий адміністративний суд України працює у звичному режимі. ВАСУ нині налічує 29 суддів, що мають право здійснювати адміністративне судочинство. Приймання документів у ВАСУ здійснюється відповідно до графіка, справи призначаються до розгляду, судді розглядають адміністративні справи у судових засіданнях.

Такий порядок роботи Вищого адміністративного суду України триватиме до дня початку роботи нового Верховного Суду. Нагадаємо, що відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Вищий адміністративний суд України діє у межах своїх повноважень до початку роботи Верховного Суду (п. 6).

Відповідно до пункту 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону Вищий адміністративний суд України припиняє свою діяльність та ліквідується у встановленому законом порядку з дня початку роботи Верховного Суду. До припинення діяльності статус, структура, повноваження, порядок роботи, права, обов’язки, гарантії суддів цих судів зберігаються.

Закон визначає, що день початку роботи Верховного Суду визначається рішенням його Пленуму, що публікується на веб-порталі судової влади та в газеті «Голос України».

Касаційні скарги, позовні та апеляційні заяви, подані до Вищого адміністративного суду України та не розглянуті судом на момент припинення діяльності ВАСУ, будуть передані до Верховного Суду та розглядатимуться у порядку адміністративного судочинства новим складом суду.

Про дату припинення діяльності Вищого адміністративного суду України буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що пункт 11 Перехідних положень Закону визначає, що не пізніше ніж через п’ять днів з дня призначення шістдесят п’ятого судді Верховного Суду, за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду створюється організаційний комітет, який скликає Пленум Верховного Суду в тридцятиденний строк. 14 листопада такий організаційний комітет створено. 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру