Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

У ВАСУ збережено безперешкодний доступ для осіб з обмеженими можливостями до приміщення суду

09 жовтня 2017, 13:53

 

Сьогодні відомий адвокат пан Ростислав Кравець (RostyslavKravets) виклав у соціальній мережі пост про те, що у Вищому адміністративному суді України для осіб на інвалідних візках «фізично закрили доступ до приміщення». Такий висновок адвокат зробив, побачивши нові повноростові турнікети, які цими днями встановлюють у ВАСУ.

Враховуючи важливість даного питання та негативні настрої, що цілком справедливо спричинила ця заява у професійному середовищі, повідомляємо, що у Вищому адміністративному суді України збережено безперешкодний доступ осіб з обмеженими можливостями до приміщення.

У ВАСУ дійсно наразі тривають роботи зі встановлення повноростових турнікетів на під’їздах №1 та №2, що здійснюється з метою підвищення рівня безпеки Вищого адмінсуду на підставі звернення Управління державної охорони України, яке відповідає за державну охорону будівлі суду.

Разом з тим, питання доступу до приміщення Вищого адміністративного суду України осіб з обмеженими можливостями враховано адміністрацією суду, при цьому такий доступ буде забезпечено на більш якісному рівні, ніж це було у ВАСУ раніше.

Так, у холі першого під’їзду заплановано облаштування широких дверей, через які особи з обмеженими можливостями або відвідувачі суду з дітьми у дитячих візочках зможуть безперешкодно і комфортно дістатись безпосередньо до залів судових засідань. Термін остаточного виконання робіт у холі під’їзду №1 Вищого адміністративного суду України становить близько десяти днів. У разі необхідності проходу особи з обмеженими можливостями на інвалідному візку в приміщення ВАСУ до завершення ремонтних робіт, це питання буде вирішено в інший спосіб із залученням працівників охорони та служби судових розпорядників.

Запевняємо, що інвалідний візок ніколи не був і не буде перешкодою для потрапляння людини до приміщення Вищого адміністративного суду України. Керівництво суду завжди докладає максимум зусиль для доступності, у тому числі й фізичної, громадян до правосуддя.

Ми розуміємо обурення пана Р.Кравця, але закликаємо не робити поспішних висновків і перед тим, як оприлюднювати такі різкі заяви, цікавитися правдивими відомостями у першоджерела.

 

 Прес-служба ВАСУ

 

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру