Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

В.о. Голови ВАСУ Михайло Смокович бере участь у конференції «День права знати: забезпечення доступу до публічної інформації»

29 вересня 2017, 13:43

В.о. Голови Вищого адміністративного суду України Михайло Смокович сьогодні, 29 вересня 2017 року, бере участь у конференції «День права знати: забезпечення доступу до публічної інформації», що організовується Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Офісом Ради Європи в Україні та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в України (ПРООН).

Захід присвячено відзначенню міжнародного дня права знати та результатам всеукраїнського моніторингу рівня забезпечення субєктами владних повноважень вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», проведеного Центром політичних студій та аналітики «Ейдос», Центром демократії та верховенства права (CEDEM), Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) та ГО «Платформа прав людини» у співпраці с Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У заході також беруть участь Уповноважена Верховної Ради  України з прав людини Валерія Лутковська, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі,  Посол Данії в Україні, Грузії та Вірменії Рубен Медсен, Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, в.о. Заступника Директора Представництва ПРООН в Україні, експерт Ради  Європи Девід Голдберг (Сполучене Королівство/Шотландія), представниця Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Iрина Кушнір.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру