Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

Судді ВАСУ взяли участь у тренінгу для тренерів “Докази і доказування в адміністративному судочинстві”

12 вересня 2017, 09:52

Судді Вищого адміністративного суду України Наталія Блажівська та Інна Масло взяли участь у тренінгу для тренерів “Докази і доказування в адміністративному судочинстві”, що відбувся 8 вересня у м. Київ та був організований Національною школою суддів України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту “Розробка стандартизованих програм підготовки суддів”.

Участь у заході також взяли судді апеляційних та окружних адміністративних судів, представники Національної школи суддів України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Тренінг для тренерів відкрили проректор з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України Наталія Шукліна, директор курсу - головний науковий співробітник відділу підготовки викладачів (тренерів) Василь Андрійцьо, а також менеджер проекту “Розробка стандартизованих програм підготовки суддів” Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Беца. У своєму виступі Наталія Шукліна повідомила, що перед Національною школою суддів України поставлені важливі завдання підготовки суддів та спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді. З цією метою відповідно до Концепції національних стандартів суддівської освіти розробляються нові тренінги, до яких належить і тренінг з навчального курсу “Докази і доказування в адміністративному судочинстві”.

Першу тему тренінгу суддя Полтавського окружного адміністративного суду Олександр Кукоба та суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Василь Ільків  детально зупинились на розкритті питання щодо особливостей доказування в адміністративному судочинстві.

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Алла Руденко акцентувала увагу суддів на порядку надання доказів учасниками адміністративного процесу та витребування доказів судом.

Суддя Київського окружного адміністративного суду Анна Шевченко презентувала питання забезпечення доказів.

Активну дискусію викликав виступ судді Окружного адміністративного суду міста Києва Дмитра Костенка щодо розгляду заяви про неприйнятність доказів.

Суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Тетяна Сапальова виступила з міні-лекцією щодо визначення предмету доказування та залучила майбутніх викладачів до виконання практичних завдань. 

Ірина Желтобрюх, суддя Київського апеляційного адміністративного суду,  змодерувала  вирішення практичного завдання після перегляду відеофільму, що був знятий Національною школою суддів України.

 

 

Використані матеріали з офіційного веб-сайту Національної школи суддів України

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру