Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Голова ВАСУ взяв участь в урочистій нараді з нагоди святкування 10-ї річниці процесуальної діяльності Вінницького окружного адмінсуду

28 квітня 2017, 16:25

Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло привітав колектив Вінницького окружного адміністративного суду із 10-ю річницею процесуальної діяльності.  Урочиста нарада з цієї нагоди відбулася 25 квітня 2017 року у місті Вінниці.

Олександр Нечитайло у вітальному слові наголосив: «Суд, незважаючи на фінансові та організаційні труднощі, гідно витримав усі випробування і впевнено пройшов шлях свого становлення. За ці роки сформований достойний колектив професіоналів. Щоденно судді та працівники апарату суду особистим прикладом підтверджують, що професіоналізм і самовіддача, уважне ставлення до громадян закономірно сприяють підвищенню довіри суспільства до суду».

Голова ВАСУ висловив переконання, що Вінницький окружний адміністративний суд в наступному десятилітті своєї біографії буде діяти з не меншою енергійністю, самовідданістю та результативністю.

Вітаючи колег голова Вінницького окружного адміністративного суду  Олександр Вільчинський зауважив, що наявність в сучасній демократичній країні адміністративного судочинства є показником відповідності національної судової системи міжнародно-правовим стандартам забезпечення прав і свобод людини і громадянина, а також утвердження принципу законності у сфері реалізації виконавчої влади.

У ході заходу з вітальним словом та побажаннями подальшого процвітання до колективу Вінницького окружного адміністративного суду звернувся перший голова Вінницького окружного адміністративного суду – голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.

Колектив Вінницького окружного адмінсуду привітали також перший Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, голова Ради суддів України, суддя Верховного Суду України Валентина Сімоненко, радник Голови Вищого адміністративного суду України, суддя ВАСУ у відставці Михайло Цуркан, заступник начальника Територіального управління ДСА у Вінницькій області Олег Кислиця, голова Хмельницького окружного адміністративного суду Віктор Касап, голова Чернівецького окружного адміністративного суду Тетяна Брезіна, голова Господарського суду Вінницької області Федір Колбасов, голова Вінницького міського суду Вінницької області Андрій Михайленко

 * * *

З використанням інформації і фото з офіційного веб-сайту Вінницького окружного адміністративного суду України

 

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру